Розробка корпоративного сайту для AAL Group

Для: Alex Serdechnyi

Від: THE CODER

Top 15

In TOP 15 Web Development Companies in Austin by

Top 15

Cover Letter Cover Letter

Дякуємо, що розглядаєте The Coder як агентство для ваших потреб у веб-дизайні та розробці. Маючи досвід у реалізації корпоративних вебсайтів на ринках США, Франції та України, наша команда переконана у змозі виконати завдання на високому рівні за оптимальний проміжок часу. Ця пропозиція окреслює план дизайну та розробки вашого корпоративного сайту, обсяг роботи з очікуваними результатами, членами команди, які працюватимуть над вашим проектом і його вартістю. Оцінка здійснювалася з попереднього досвіту розробки подібних проектів. Будь-яка зміна списку чи функціоналу можуть повпливати на кінцеву вартість проекту, оскільки вартість формується від кількості годин, які потрібно витратити розробникам на реалізацію.

Орієнтовні терміни та варітсть Орієнтовні терміни та варітсть

Зміни в технічному завданні можуть повпливати на терміни, та вартість виконання проекту. У вартість включено розробка двох версій сайту (основної та мобільної).

Design

65 hours

Front end

40 hours

Back end

24 hours

QA

16 hours

145

Кількість годин

$3200

Вартість

Технології, та сервіси які ми пропонуємо використовувати в цьому проекті Технології, та сервіси які ми пропонуємо використовувати в цьому проекті

Figma

Figma

HTML

HTML

Sass

Sass

JS

JS

PHP

PHP

WordPress

WordPress

GitHub

GitHub

Google Maps

Google Maps

Проекти, які ми вже реалізували Проекти, які ми вже реалізували