Найкращий стимул до роботи — висока оцінка нашої експертизи від клієнтів.

Найкращий стимул до роботи — висока оцінка нашої експертизи від клієнтів.

THE CODER допомагає компаніям вийти на ринок онлайн, та покращити свої показники у сфері Digital завдяки розробці професійних веб продуктів. Наше агентство надає повний спектр послуг: веб-дизайн, розробка, тестування, пошукова SEO оптимізація, контекстна реклама, SMM, контроль якості, брендинг та багато іншого. З 2015 року ми створюємо веб-сайти для малого та середнього бізнесу з різних галузей по всьому світу.

Нещодавно ми отримали огляд на Clutch, який знову дододить переваги нашого агентства!

Clutch – провідний веб-сайт з оглядами та рейтингами B2B. Штаб-квартира компанії знаходиться в Вашингтоні, округ Колумбія. Вони об’єднують компанії з найкращими агентствами для задоволення власних потреб у сфері B2B. Їх команда аналітиків збирає відгуки клієнтів, аналізує галузеві дані та порівнює конкурентів на ринку, щоб надати підприємцям та менеджерам корисну інформацію.

Огляд нашої агенції надала онлайн-школа “Studyidiomas”, вони звернулись до нас щодо розробки платформи для продажу своїх онлайн уроків з вивчення англійської та іспанської мов. Ми провели зустріч для обговорення цілей клієнта, а потім створили детальний план та графік проекту.

Після узгодження всіх нюансів ми приступили до розробки дизайну, написання коду та запуску платформи.

Основні елементи, які ми розробляли для проекту “Studyidiomas”:

 • Логотип, фірмовий стиль, та інші елементи дизайну, які використовувалися на платформі;
 • Дизайн усіх сторінок основної та мобільної версії сайту;
 • Календар бронювання з вибором дати та часу проведення уроків;
 • Особистий кабінет студента;
 • Адміністративну панель, яка дозволила клієнтові легко курувати вмістом;
 • Інтегрували систему обробки платежів PayPal;

 

Ми успішно, та в повному обсязі реалізували проект в зазначені терміни. Клієнт був задоволений, оскільки нова онлайн платформа оптимізувала їх операції, та дає змогу залучати більше нових клієнтів. Вони також високо оцінили наші навички управління проектами, та наш сервіс.

 

Проект “Studiidiomas”

Проект “Studiidiomas”

 

Співвласник Studyidiomas сказав наступне:

«Команда дуже зацікавилася нашим проектом. Вони врахували всі наші коментарі та надали кілька цінних порад. Команда завжди оперативно давала зворотній зв’язок та звітувала на кожному етапі. Кінцевий результат перевершив наші очікування».

 

Це говорить про те, що клієнт дав нам найвищу оцінку!

 

Відгук клієнта на Clutch

 

Ми також отримали схвальні відгуки від ювелірної компанії, яка базується в США. Наше агентство взяло на себе розробку веб-сайту електронної комерції. Веб-ресурс є основою їхнього бізнесу, оскільки вони займаються продажем ювелірної продукції в інтернеті. Ми почали з серії зустрічей та обговорення ідей і очікувань клієнта щодо проекту.

Основні елементи над якими ми працювали в проекті “Katarina Jewelry”:

 • Розробка логотипу та фірмового стилю;
 • Створення унікального дизайну усіх сторінок сайту;
 • Розробка основного функціоналу;
 • Розробка нестандартного функціоналу сортування товарів за атрибутами;
 • Створення мобільної версії сайту;
 • Підключення системи обробки платежів;
 • Створення бонусної системи для клієнтів.

 

Проект "Katarina Jewelry"

Проект “Katarina Jewelry”

Сайт був добре сприйнятий як клієнтом, так і його покупцями. Вони високо оцінили зовнішній вигляд, простоту використання та інтуїтивно зрозуміле розташування елементів. Клієнт особливо відзначив нашу гнучкість в дотриманні їх бюджету, а також постійний зв’язок та увагу до дрібних деталей.

«Я був вражений рівнем експертизи, яку виконує ця компанія» – сказав головний дизайнер Katharina Jewelry.

 

Завдяки успіху нашої взаємодії, клієнт поставив нам найвищі оцінки за всіма параметрами!

 

відгук клієнта на Clutch

Крім того, Manifest, який є дочірнім сайтом Clutch, включив нас в список 15 кращих компаній-розробників WordPress в Остіні! Manifest – це дослідницький веб-ресурс B2B, який оцінює та створює огляди фірм, надаючи користувачам коротку інформацію та контактні дані. Ми дуже пишаємося тим, що знаходимося на вершині рейтингу!

Ми дякуємо Studyidiomas та Katharina Jewelry за те, що знайшли час залишити відгук про нас на Clutch. Наше агентство цінує їх докладні та чесні коментарі.

У вас є цікаві проекти? Зв’яжіться з нами сьогодні для обговорення деталей. Ми будемо працювати разом та втілимо ваші ідеї в життя!