Будь ласка, поверніть екран

Розробка сайтів в Івано-Франківську

Розробка сайту в Івано-франківську – це потужний Інтернет-інструмент продажів, онлайн присутності, інформування клієнтів щодо вашої діяльності, розширення бази передплатників та досягнення інших поставлених вами цілей. Сучасні компанії, такі як ми, створюють сучасні сайти, які здатні значно просунути вас вперед.

Створення сайтів в Івано-Франківську

За створенням сайтів в Івано-Франківську звертайтеся до нашої веб-студії, тому як ми працюємо із застосуванням сучасних технологій розробки, тестування та управління сайтами. Ми пропонуємо своїм клієнтам створення сайтів онлайн за їх Технічним Завданням (ТЗ) з дотриманням термінів всього проекту та його окремих стадій.

Ми працюємо, в тому числі з конструкторами для створення сайтів – це значно здешевлює стандартні проекти, але має ряд істотних недоліків у функціональності, обсязі сайтів. Також у цей спосіб неможливо створити професійний динамічний сайт, а його подальший супровід та розширення може бути важко реалізувати або взагалі неможливо. Таких недоліків не буде, якщо використовувати сучасні технології, про які ми поговоримо нижче.

Етапи створення веб-сайтів

  • Кожен цикл розробки сайтів в Івано-Франківську в ідеалі повинен проходити такі стадії:
  • Визначення та постановка цілей;
  • Формування ТЗ (спільна робота замовника та виконавця);
  • Робота над дизайном (формування декількох варіантів та вибір одного);
  • Кодування (серверна та клієнтська частини);
  • Наповнення контентом (текст, картинки, відео, аудіо, ПДФ файли, тощо);
  • Різномасте тестування;
  • Перенесення на хостинг, баг-репортинг;
  • Підтримка, розвиток, розширення.
  • Тільки при такому порядку робіт можна досягти тієї мети, яка буде задовольняти запити та потреби замовника.

Розробка сайтів у Івано-Франківську, ціна

На створення сайтів ціна в нашій веб-студії оптимальна, оскільки ми давно налагодили цикл розробки та вміємо визначати потрібні підходи та технології до кожного проекту. Розробка веб-сайтів Івано-Франківськ базується на узгодженому ТЗ та підписаному договорі на виконання робіт, де чітко прописані наші та ваші обов’язки та відповідальність.

Розробка сайтів недорого у нас буде для вас сучасною реальністю завдяки згуртованій команді фахівців, давно спрацьованій разом, що додає реального ефекту синергії до нашої діяльності. Наш проектний менеджер готовий після вивчення потреб та узгодження ТЗ дати вам чітку відповідь на питання, скільки повинен коштувати сайт?

Розробка сайтів під ключ в Івано-Франківську

Створення сайтів під ключ – наша спеціалізація, яка дозволила сотням компаній запустити сучасні сайти, виконані за останніми технологіями. Розробка сайтів під ключ також може припускати їх подальшу підтримку, розвиток та консультування ваших фахівців, як й виконання частини завдань з їх роботи, наприклад, створення та обслуговування кол-центру.

Розробка ефективних сайтів для бізнесу

Якісна веб розробка дозволить будь-якому локальному бізнесу з цього міста з населенням понад чверть мільйона людей серйозно заявити про себе в Інтернет-просторі, залучаючи нових клієнтів, та роблячи онлайн замовлення та покупки реальністю. За якісною та швидкою розробкою сайтів Івано-Франківськ звертайтеся до нас вже сьогодні!

Технології розробки сайтів

Застосовувані нами технології розробки ґрунтуються на тому, що популярно на ринку та які потреби є у кожного замовника.
Для якісних «великовагових» сайтів з базами даних ми готові запропонувати СУБД + MySQL. Для них та будь-яких інших динамічних веб-сайтів також пропонується на вибір безкоштовна система розробки PHP чи не безкоштовні, проте потужні та популярні технології, що здатні створювати справжні витвори технічного мистецтва, такі як JavaScript та Java, Ruby on Rails, Python, Perl, ASP.NET.

Для статичних та невеликих сайтів цілком підійде HTML5 + PHP + CSS.
За бажанням, ми прив’язуємо до сайтів зручні системи управління, які будуть ефективні там, де сотні сторінок та тисячі користувачів (а то й більше): Mambo, Zen Cart, osCommerce, WordPress, VirtueMart, Joomla, Drupal, Fedora, OpenCMS, SPINE, CMSimple, Magento, MODX, OpenCart, Prestashop, ProcessWire, Django, WordPress та інші, включаючи сучасні та потужні SaaS системи, які прекрасно підходять навіть величезним сайтам корпорацій та фінансових структур.

FAQ

Нижче представляємо вам відповіді на Часті Питання:

Які існують типи веб-сайтів?

Заведено виділяти 2 типи сайтів: динамічні (сучасні та вимагають серйозних знань для розробки) та статичні (прості, легкі, здатні швидко бути реалізовані).

Скільки часу триває розробка сайту в Івано-Франківську?

Від 2 тижнів до року та навіть більше. Кінцева відповідь буде включати в себе результати вивчення вашого ТЗ, наявність бюджету під конкретні розробки, складність серверної та клієнтської частин, кількість майбутніх сторінок, користувачів, процесів, механізмів всередині сайту (наприклад, реєстрація, оплата, формування динамічних файлів, звітність, пошук, та ін.), наявність платних технологій, які включаються в працездатність сайту, тощо. Детальніше дізнавайтеся у нашого проектного менеджера.

Чи потрібно підтримувати сайт після розробки?

Так, якщо це не простий HTML сайт, створений тільки заради присутності в Мережі.

Чи проводите ви навчання з користування сайтом?

Так, якщо замовнику це необхідно.

Чи входить у вартість розробки хостинг та домен?
Ні, це поставляється за окремі гроші, проте конкретні умови ми обговорюємо індивідуально.

Чи можлива оплата за розробку сайту по готовності?

Укладаючи з вами договір на розробку сайту, ми прописуємо умови з передоплати. Часткова оплата виконується по завершенню проекту, але певна частина передоплати буде обов’язковою.

Чи укладаєте ви договір на розробку веб сайту?

В обов’язковому порядку. Це регулює всі  правові питання між вами, нами, та щодо нашої роботи для вас.