Будь ласка, поверніть екран

Розробка сайтів в Ужгороді

Ужгород – це перлина Закарпаття, де люди звикли розплачуватися готівкою, а життя тече розмірено протягом століть. Але це не означає, що у компанії, яка себе поважає що працює на цьому стотисячному ринку, не повинно бути веб-сайту. Молодь все більше «смартфонізована» та все більше схиляється в бік швидкої інформації та швидких покупок з доставклю. Ми вам пропонуємо наші професійні послуги в розробці веб-сайтів.

Створення сайтів в Ужгороді

Створення сайтів в Ужгороді дозволить вам та вашому бізнесу процвітати на локальному ринку та в регіоні, особливо з огляду на сучасні можливості просування сайтів в Інтернеті з метою інформування про ваш продукт чи послугу. Створення сайтів онлайн дозволяє за прийнятні гроші та відносно короткий термін бути представленим в Мережі, щоб досягти ваших амбітних бізнес-цілей, що неймовірно важливо на тлі Ковід-пандемії. Для найбільш бюджетних проектів, які необхідно реалізувати в лічені дні, ми можемо запропонувати конструктор для створення сайтів – рішення, що має швидкість, надійність та простоту.

Водночас за допомогою таких програм неможливо створити якісний нешаблонний сайт, складний технічно та технологічно, з множинними сторінками (особливо динамічними), а його подальший супровід здатен багаторазово перевищити вартість грамотної професійної розробки з огляду на те, що щомісячна плата за підтримку його функціонування буде обходитися в сотні, тисячі чи навіть сотні тисяч гривень (залежно від складності).

Етапи створення веб-сайтів

Будь-яка розробка сайтів в Ужгороді повинна починатися з ідеї та розуміння того, що повинен досягти сайт та які бізнес-потреби він повинен закривати. Так, типовими етапами є наступні (і тільки їх правильна реалізація здатна дати замовнику саме той продукт, який він розраховує отримати за функціональністю та зовнішнім виглядом):

 • Складання ТЗ (технічного завдання) для розробників, що описує деталі дизайну та функціональності сайту.
 • Підготовка кількох варіантів дизайну та вибір фінального одного.
 • Написання коду за допомогою однієї чи декількох технологій.
 • Наповнення потрібним замовнику контентом (виконується самостійно замовником чи розробником – за узгодженням).
 • Тестування, усунення багів.
 • Викладання на хостинг, моніторинг, повторне усунення багів, за необхідністю.
 • Розвиток, підтримка сайту, подальше масштабування (за наявністю потреби).

Розробка сайтів в Ужгороді, ціна

Скільки має коштувати сайт? Відповіддю на питання буде комплексна складова з: необхідної функціональності, складності, кількості під’єднуваних зовнішніх платних модулів, виду сайту (динамічний чи статичний), бюджету, швидкості, необхідності в спеціальних мовах програмування, підтримки після здачі проекту, тощо. На створення сайтів ціна може бути дуже різною.
Завдяки розумному підходу до розробки веб-сайтів в Ужгород (автоматизований трекінг, баг-репортинг, віддалене управління та сучасні інструменти проектного менеджменту), наша команда пропонує розробку сайтів недорого.

Розробка сайтів під ключ в Ужгороді

Одним з центральних напрямків нашої діяльності є розробка сайтів під ключ. Досвідчені фахівці, що постійно удосконалюються у своїх областях знань, можуть чітко та ефективно виконувати створення сайтів під ключ будь-якої складності, з будь-якими додатковими надбудовами до проекту (хостинг, підтримка, консультування, масштабування, тощо).

Розробка ефективних сайтів для бізнесу

Веб розробка, пропонована нашою веб-студією, професійно та швидко включить вас до ринку онлайн-послуг ужгородського регіону. Розробка сайтів Ужгород виконується нами з використанням різних сучасних технологій, про які ми коротко розповімо нижче.

Технології розробки сайтів

Сучасний ринок майже повністю заповнений сайтами на PHP з огляду на його безкоштовність, швидкість та уніфікацію розробок, сумісність коду з багатьма сторонніми додатками, модулями, та завдяки високій масштабованості. Крім PHP, ми використовуємо такі технології:

 • SaaS для комплексних продуктів, які підходять клієнтам великого та гігантського рівня (корпорації, холдинги, промислові та фінансові підприємства, банки).
 • Мови програмування Java, JavaScript, ASP.NET від Microsoft, Perl, Python, Ruby, CFML та інші.
 • Для складних сайтів, прив’язаних до баз даних, з величезною кількістю динамічних сторінок доцільно використовувати MySQL + СУБД Oracle чи інші.
 • Прості статичні чи псевдо-динамічні сайти можуть бути відносно швидко побудовані на HTML5 + CSS + PHP + JS (останні два опціональні).

FAQ

Залишилися питання? Ми готові на них відповісти!

Які існують типи веб-сайтів?

Основними типами сайтів є статичні та динамічні. Видів сайтів існують сотні, які в основному залежать від їх функціональності та спрямованості. Наприклад, сайт для стрімінгу відео, церковний сайт, сайт для збору пожертвувань, сайт-візитка людини чи компанії, внутрішній корпоративний чи публічний портал з інформацією та матеріалами, сайти торентів, зберігання та обміну файлами, сайти блоги та публічних осіб, сайти анекдотів, сайти з продажу речей, розважальні сайти, сайти організацій, кінотеатрів та багато інших.

Скільки часу триває розробка сайту в Ужгороді?

Занадто багато критеріїв впливає на цю відповідь: складність ТЗ, кількість сторінок сайту, який його різновид, які в ньому реалізуються процеси та модулі, вимоги до терміновості реалізації, бюджет, тощо. Проконсультуйтеся з нами!

Чи потрібно підтримувати сайт після розробки?

У більшості випадків, так – якщо ви бажаєте, щоб сайт залучав вам клієнтів та збільшував ваші продажі.

Чи проводите ви навчання, як користуватися сайтом?

Так, якщо його функціональність буде того вимагати.

Чи входить у вартість розробки хостинг та домен?

Ні, але питання обговорюємо. Зателефонуйте нашому менеджеру!

Чи можлива оплата за розробку сайту по завершенню?

Ми працюємо на контрактній основі, де вказується часткова передоплата за виконання розробок. Певна частина (але не 100%) вноситься по завершенню робіт.

Чи укладаєте ви договір на розробку веб сайту?

Обов’язково, так як він здатний врегулювати всі юридичні та фінансові питання, а також відповідальність сторін щодо оплати, якості, термінів та ін.