Будь ласка, поверніть екран

Розробка сайтів в Тернополі

Тернопіль – обласний центр з населенням понад 200 000 осіб. До того ж місто відвідують туристи та приїжджі робітники, що створює стабільну базу для ведення локального бізнесу. У 3-му десятилітті 21 століття бізнес не можна ефективно вести та розширювати без наявності власного веб-сайту. Й наша компанія здатна вам допомогти в цьому.

Створення сайтів в Тернополі

Створення сайтів в Тернополі – наша основна спеціалізація, яка виведе ваш бізнес онлайн. Додатковими послугами є підтримка та просування сайту з тим, щоб залучити до нього трафік, який конвертується у прямих клієнтів, а значить, у прибуток. Створення сайтів онлайн виконується нами для фізичних та юридичних осіб, організацій, корпорацій, та для будь-яких цілей: промо, продажу, інформування, тощо.

Конструктор для створення сайтів – це одна із застосовуваних сьогодні технологій створення веб-сайтів, яка підходить ряду клієнтів через низьку вартість та швидку розробку. Однак ми її не рекомендуємо через пов’язані з нею обмеження: відсутність широкої гнучкості та функціональності, що виходить за шаблонність, низькі можливості SEO-оптимізації та «розкручування», необхідність змінювати сторінки руками, бо в основному завжди відсутня прив’язка до якісної CMS (системи управління сайтами), неминучість щомісячного платежу за функціонування сайту, недешевий хостинг, немає гарантій повної підтримки вашого сайту, а також неможливість створювати якісні динамічні сайти, особливо пов’язані з базами даних.

Етапи створення веб-сайтів

Розробка сайтів в Тернополі проходить через такі обов’язкові стадії для отримання якісного вихідного продукту, що буде повністю влаштовувати замовника:

 • Постановка цілей та завдань сайту.
 • Формування технічного завдання (ТЗ).
 • Розробка та узгодження дизайну.
 • Технічна розробка.
 • Наповнення.
 • Тестування.
 • Винесення сайту на продуктивне середовище (хостинг з присвоєнням доменного імені).
 • Подальший супровід, просування, усунення багів, розвиток.

Розробка сайтів у Тернополі, ціна

На створення сайтів ціна цілком та повністю залежить від обраного різновиду сайту, його обсягу, складності розробки, висунутих до нього вимог щодо виконуваних завдань та процесів, що відбуваються в ньому, швидкості розробки, потреби розробки «під ключ».

Обговоріть з нами розробку веб-сайтів у Тернополі, та спеціально призначений менеджер проекту буде супроводжувати вас на кожному етапі проекту, консультуючи вас, збираючи ваші вимоги та формуючи для вас відповідь на питання, скільки повинен коштувати сайт? Якісна та швидка розробка сайтів недорого – це утопія, але ми, наскільки можливо, мінімізуємо вартість цієї роботи з тим, щоб бути та залишатися кращими на місцевому ринку, повністю задовольняючи ваші потреби в якісній веб-розробці.

Розробка сайтів під ключ в Тернополі

Створення сайтів під ключ можливе протягом від 2 тижнів (як правило, довше). Найпростіші статичні сайти з декількома сторінками можуть бути зроблені й за кілька днів після узгодження ТЗ, тоді як величезні Інтернет-магазини зі складними технологіями, такими як реєстрація користувачів, масові знижки, множинні системи оплат, звітності, баг-репортинг та зв’язок з серйозною за обсягом базою даних, можуть робитися кілька місяців, з подальшими фінальними стадіями (наповнення, тестування, виправлення багів), що можуть додати ще кілька місяців.

Однак, розробка сайтів під ключ – це одна з наших основних спеціалізацій, а тому ми знаємо підхід до багатьох стандартних та нестандартних проектів.

Розробка ефективних сайтів для бізнесу

Веб розробка ефективного сайту дозволить вам інформувати вашу клієнтуру, створити ефективну воронку продажів, систему реєстрації клієнтів, e-mail розсилку чи реалізувати інші завдання, які стоять перед вами чи вашим бізнесом. За допомогою запропонованої нами розробки сайтів Тернопіль ви вийдете на ринок та впевнено зможете заявити про себе в Інтернет-просторі!

Технології розробки сайтів

Сучасними технологіями розробки, якими ми користуємося, є:

 • Java, JavaScript, ASP.NET, Perl, PHP, Python, Ruby on Rails, CFML та інші мови програмування – для складних динамічних сайтів, здатних обслужити до мільйона користувачів.
 • Сучасні CMS (системи управління сайтом) дозволяють адмініструвати та наповнювати сайт легко, швидко та ефективно. Більшість CMS побудовано на тих мовах програмування (або підтримує їх), які наведені у пункті вище. До них можна віднести: OpenCMS, WordPress, Umbraco, WebGUI, Drupal, Habari, Joomla, Magento, Prestashop, Plone, Shopify та інші.
 • Системи SaaS.

FAQ

Нижче ви знайдете список найчастіших питань та відповідей на них.

Які існують типи веб-сайтів?

Кожен веб-сайт має своє призначення, за яким він відноситься до тієї чи іншої категорії. Глобальний розподіл сайтів такий: статичні та динамічні. Ширший може бути таким:

 1. архіви (документи, відео, аудіо, торенти, дослідження);
 2. партнерки;
 3. блоги та форуми;
 4. особисті сайти (наприклад, знаменитостей);
 5. сайти з купонами-знижками та сайти з відгуками;
 6. хостинги (відео, аудіо, для інших сайтів);
 7. краудфандинг платформи;
 8. сайти за напрямками діяльності: громадські, церковні, артистів, організацій, фестивалів, некомерційних
 9. організацій;
 10. сайти-візитки, інформаційні;
 11. лендінги та комерційні сайти;
 12. сайти магазинів, онлайн-магазини (каталоги) та багато інших.

Скільки часу триває розробка сайту в Тернополі?

Все залежить виключно від складності ТЗ, бюджету, вимог до терміну проекту, залученості замовника.

Чи потрібно підтримувати сайт після розробки?

В основному, так, якщо це не просто «сайт-візитка», який не приносить трафік.

 

Чи проводите ви навчання користування сайтом?

Так, за погодженням із замовником.

 

Чи входить у вартість розробки хостинг та домен?

Ні, ці елементи оплачуються окремо.

Чи можлива оплата за розробку сайту по готовності?

Ми працюємо за принципом передоплати за роботу. Можлива оплата після окремих стадій, але оплата 100% по факту роботи в більшості випадків неможлива. Проконсультуйтеся з нашим менеджером додатково щодо цього.

Чи укладаєте ви договір на розробку веб сайту?

Так.