Будь ласка, поверніть екран

Розробка сайтів у Львові

Розробка сайту у Львові – це візитна картка ваша чи вашого бізнесу онлайн. Неможливо заперечувати, що в XXI столітті сайт дає не тільки додаткові, але й навіть основні можливості управління багатьма видами бізнесу, а частина компаній взагалі веде свою діяльність виключно онлайн. Особливо актуальним питання стало з приходом Ковід-пандемії у 2020 році. Саме тому ми пропонуємо професійну розробку сайтів для приватних осіб, малого та середнього бізнесу в місті Львів та області.

 

Створення сайтів у Львові

Львів – великий промисловий центр України, який стоїть багато в чому нарівні з Києвом, у тому числі в бізнес-активності. Сайт у Львові – це максимізація прибутку, тому як ваші онлайн-сторінки можуть бути переглянутими мільйонами туристів на рік, не кажучи вже про жителів міста. Наша веб-студія пропонує створення сайтів у Львові під будь-які потреби:

 • приватні;
 • публічні;
 • корпоративні;
 • комерційні;
 • інформаційні та інші.

Створення сайтів онлайн відбувається згідно з вимогами клієнтів за термінами, бюджетом, Технічним Завданням (ТЗ) з вибором відповідної технології розробки. Деякі клієнти питають – чи можемо ми вдатися до конструктора для створення сайтів для прискорення термінів та мінімізації бюджету? Така технологія не рекомендується нами зважаючи на багато обмежень автоматичних сайтобудівників в порівнянні з використовуваними на ринку професійними технологіями. 

 

Етапи створення веб-сайтів

Будь-яка розробка сайтів у Львові починається з ідеї, вираженої в тому, для чого саме потрібен веб-сайт замовнику. Потім складається ТЗ, в якому описуються всі вимоги до сайту – наповнення, структура, функціональність, процеси, що у ньому відбуваються, кількість сторінок та ін. Після чого виконується проектування дизайну. Потім йде стадія розробки технічними фахівцями. Вже потім сайт наповнюється текстовим, графічним та відео контентом, після чого проводиться всебічне тестування його працездатності. Після цього сайт переноситься на серверний хостинг та запускається в життя. Фінальною (й найдовшою) стадією є його підтримка та розвиток.

 

Розробка сайту у Львові, ціна

Які ціни на розробку сайтів у Львові? Ми виходимо з того, що ціна на розробку веб-сайтів має відповідати:

 • складності ТЗ та обраній технології;
 • різновиду сайту: статичний чи динамічний, чи буде до нього підключатися БД та якого обсягу, якщо так;
 • на скільки користувачів розрахований сайт;
 • термінам розробки;
 • наявності нестандартного чи складного функціонала;
 • необхідності інтеграції з іншими сервісами;
 • необхідності підтримки.

Розробка сайтів недорого, яку ми пропонуємо, дозволяє оптимізувати бюджет замовника завдяки грамотній побудові процесів розробки веб-сайтів в нашій веб-студії, досвідченим фахівцям та проектним менеджерам, а також налагодженому процесу підбору потрібної технології під кожен вид замовлення. Скільки має коштувати сайт? Він може бути ціною від 500 доларів США до мільйонів – такий розкид обумовлений перерахованими вище факторами.

 

Розробка сайтів під ключ у Львові

Створення сайтів під ключ – це завдання, яке часто ставиться нашим фахівцям. Звертаючись до нас для розробки сайтів під ключ, ви отримуєте повний цикл робіт за принципом “in-house”, а спеціально призначений вам проектний менеджер буде супроводжувати вас на кожному з етапів, починаючи від обговорення ідеї, закінчуючи навчанням фахівців вашої компанії підтримці та супроводу.

 

Розробка ефективних сайтів для бізнесу

Веб розробка проводиться з використанням популярних та найбільш ефективних технологій сайтобудування, які присутні на ринку. Про них ми розповімо нижче. Розробка сайтів Львів – це ваш квиток у світ цифрових продажів, який може значно підняти ваш рівень продажів чи ефективно виконати інші цілі, до яких ви прагнете.

 

Технології розробки сайтів

Сьогодні існує ряд технологій розробки веб-сайтів, популярних у всьому світові та у нашій країні. Їх можна класифікувати таким чином:

 1. Створення статичних сайтів за допомогою HTML, CSS.
 2. Створення динамічних сайтів за допомогою PHP, CGI, Java, JavaScript, JSP, ASP.NET, CFML, Perl, Python, Ruby.
 3. Створення динамічних сайтів, пов’язаних з обробкою великих наборів даних, а тому таких, що вимагають прив’язки до баз даних. Для цього використовуються СУБД та MySQL.
 4. Використання CMS – систем керування майбутніх сайтів, що легко налаштовуються задля досягнення персональної функціональності. До них відносять Joomla, Drupal, WordPress, osCommerce, WooCommerce, Magento, OpenCart та інші.
 5. Розробка веб-сайту за допомогою конструктору сайтобудівників (серед популярних можна виділити такі: uKit, Wix, Weebly, Squarespace, Jimdo, Godaddy, Shopify, Strikingly). Перевага цієї технології в тому, що її може використовувати навіть людина, яка не знає коду та не вміє з ним працювати. Недоліком є ​​мала функціональність та необхідність постійно платити місячну орендну плату за підтримку.

 

FAQ

Тут ми зібрали відповіді на часті питання.

 

Які існують типи веб-сайтів?

Їх дуже багато. Основна класифікація може виглядати так:

 • для особистого користування, сторінка людини;
 • сайт-візитка компанії, події;
 • онлайн каталог чи архів (сховище);
 • онлайн-магазин;
 • торент чи файлообмінник;
 • корпоративний сайт;
 • сайт знайомств;
 • збір пожертвувань;
 • навчальний чи туристичний портал;
 • інформаційний сайт (наприклад, державного органу) та інші.

 

Скільки часу триває розробка сайту у Львові?

Сильно залежить від його складності за ТЗ, кількості сторінок, кількості розробників, які назначаються на проект, чіткості уявлення замовника щодо того, що йому необхідно, його контактності для уточнень, та бюджету. Мінімальний цикл займає від 2 тижнів.

 

Чи потрібно підтримувати сайт після розробки?

Так, якщо ви зацікавлені в тому, щоб він приносив вам клієнтів.

 

Чи проводите ви навчання користуванням сайтом?

Так.

 

Чи входить у вартість розробки хостинг та домен?

Ні, але можемо це обговорити та включити в ціну. Якщо у вас вже є свій хостинг та домен – чудово!

 

Чи можлива оплата за розробку сайту за готовністю?

Умовами договору, що укладається на розробку, завжди обумовлюється передоплата за роботу в розмірі від 50% до 70%. Можлива оплата по завершенню окремих стадій процесу.

 

Чи укладаєте ви договір на розробку веб сайту?

Так.